Danas oko 17,00 časova, muškarac iz Svrljiga nastradao je vozeći motor iz za sada nepoznatih razloga, nezvanično saznaje portal ,,Svrljiške novine”.
![Skuterom udario u parkirani auto i nastradao (FOTO) 1 Udes, foto: M.M.](https://www.svrljig.info/wp-content/uploads/2019/03/udes4.jpg)
Naime, vozač motora izgubio je kontrolu i udario u parkirani auto u blizini zgrade Centra za turizam, kulturu i sport.
![Skuterom udario u parkirani auto i nastradao (FOTO) 2 Udes, foto: M.M.](https://www.svrljig.info/wp-content/uploads/2019/03/udes2.jpg)
U Osnovnom javnom tužilaštvu kažu da je 52. godišnji J. I. preminuo u Domu zdravlja u Svrljigu, kao i da je naložena obdukcija.
![Skuterom udario u parkirani auto i nastradao (FOTO) 3 Udes, foto: M.M.](https://www.svrljig.info/wp-content/uploads/2019/03/udes3.jpg)
Tačan uzrok nesreće biće poznat nakon uviđaja koji je u toku.
Jedan komentar
Ovo je prokleto mesto…